EESTI JAZZLIIT

Kontserdipaigad


Philly Joe’s Jazziklubi

PHILLY JOE’s JAZZIKLUBI Vabaduse väljak 10, Tallinn

Philly Joe’s jazziklubi loodi 2014. aasta jaanuaris eesmärgiga tuua muusikud ja kuulajad kokku jazzmuusikale päriselt sobivas keskkonnas. Aastal 2016 premeeriti Philly Joe’s jazziklubi jazziedendaja tiitliga. Eesti Jazzliidu kontserdid toimuvad Philly Joe’s jazziklubis reedeti, kolm korda kuus.


Kolm Tilli

KOLM TILLI TARTU Kastani 42, Tartu

Kolm Tilli läbivaks kontseptsiooniks on tänavatoidu valmistamine – koha südameks on avatud köök, kus on võimalik jälgida Napoli stiilis pizza ja tänavatoidu valmimist. Kõike seda toetab maailma trende ja klassikat järgiv kokteilibaar. Kolm Tilli alustab hommikul vara ning lõpetab õhtul hilja. Eesti üks suurimaid restorane pakub tugeva kultuuriprogrammi näol elamusi kõigile.
Päeva alustuseks kutsume oma külalisi imelisele hommikusöögile ning sealt edasi on piiriks ainult taevas.


Endla Jazzklubi

ENDLA JAZZKLUBI Keskväljak 1, Pärnu

Endla jazzklubi alustas Endla Teatrikohvikus tegutsemist 2006. aasta sügisel. Jazzklubi sünnipäevaks võib lugeda 29. septembrit, mil Teatrikohvikus toimus esimene kontserdiõhtu. Nüüdseks toimuvad Endla jazzklubis kontserdid regulaarselt üle nädala reedeti.


Haapsalu Jazziklubi

HAAPSALU JAZZIKLUBI Posti 3, Haapsalu

Haapsalu Kultuurikeskuse põhiülesanne on korraldada kohalikku kultuurielu igapäevasest huvitegevusest suurte üle-eestiliste festivalideni. Kultuurikeskuse tegevus ulatub maja seinte vahelt kaugemale, suur osa linna vabaõhuüritustest, sealhulgas Valge Daami aeg, on kultuurikeskuse korraldada. Igal hooajal korraldab Haapsalu Kultuurikeskuses asuv aastatepikkuse kogemusega jazzklubi jazzikontserte koostöös Eesti Jazzliiduga.


Šampanjabaar ja restoran KORK

Šampanjabaar ja restoran KORK Sadama tänav 30a, Kärdla

Kärdla jahisadamas asub hubase atmosfääriga šampanjabaar ja resto KORK. Suvel annab imelise vaatega improviseeritud terrass maja taga võimaluse nautida päikeseloojangut. Meie juures toimuvad degusteerimised, kontserdid ja kinoõhtud.


Jazz Time Club

JAZZ TIME CLUB Kesk 24, Sillamäe

Aastast 2013 Sillamäe Kultuurikeskuses tegutsev Jazz Time Club (endine Voffka Club) pakub kohalikule publikule võimaluse nautida Eesti ja välismaa tippude hulka kuuluvaid jazzmuusika artiste.
JazzTime. Igaühel oma džäss.


Kena Elu Keskus

SAARE KEK Ringtee 15, Kuressaare

Saare KEK ehk Kena Elu Keskus on uus elamuskeskus, kus astuvad üks kord kuus üles Eesti parimad jazzmuusikud.


KULTUURIKLUBI BAAS

KULTUURIKLUBI BAAS Tallinna maantee 5, Rapla

Kultuuriklubi BAAS on Raplas asuv loomekeskus, mis loodi kunagise bussibaasi asemele. Loomeruumides toimuvad teatrietendused, kontserdid, vestlusõhtud, kontorikohvikud, loodusfilmiõhtud ning ka Rapla alternatiivne kultuurifestival SÄRIN. Alates 2020. aastast tegutseb BAASis ka jazziklubi.


Türi Jazziklubi

TÜRI KULTUURIKESKUS Hariduse 1, Türi

Türi on saanud Eesti kultuurikorraldajate ja muusikute meelispaigaks, kuhu on alati hea tulla. Siin on võimalik teostada oma mõtted ja ideed, realiseerida suuri ja väikseid kultuurseid unistusi – selleks kõigeks on loodud parimad võimalikud tingimused. Siin toimuvad teatrietendused, kontserdid, näitused, ametlikud koosviibimised ja peod, kultuurikeskuse oma kollektiivide esinemised ja sündmused. Alates 2019. aasta sügisest toimuvad koostöös Eesti Jazzliiduga Türi kultuurikeskuses ka jazzikontserdid.


Võru Kannel

VÕRU KANNEL Liiva 13, Võru

Võru Kannel on kujunenud Võru linna multifunktsionaalseks kultuurikeskuseks. Võru Kannel edendab kohalikku kultuuri ja pakub kultuuriteenuseid kõigi kunstiliikide kaudu.


PAIDE MUUSIKA- JA TEATRIMAJA

PAIDE MUUSIKA- JA TEATRIMAJA Pärnu 18, Paide

Paide Muusika- ja Teatrimajas toimuvad teatrietendused, kontserdid, kinolinastused, näitused, konverentsid ning tegutsevad harrastusringid, sh muusikastuudio, balletistuudio ja Paide teatri stuudio. Paides annavad külalisetendusi peaaegu kõik suuremad Eesti teatrid. Maja keldrikorrusel asub stuudio, kus teevad proovi kohalikud ansamblid. 2020. aastal uuendati hoone näitusepinnad ja 2021. aasta jaanuaris avati Avatud Galerii.


Põlva Kultuurikeskus

PÕLVA KULTUURIKESKUS Kesk 15, Põlva

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus on üks suurimaid, parimate tingimustega Kagu-Eesti kontserdi- ja teatrimaju, kuhu jõuab igakuiselt esinejaid nii Eestist kui mujalt. 2021. aastast tegutseb kultuurikeskuses igakuiselt ka Põlva Jazziklubi mis kuulub üle-Eestilisse jazziklubide võrgustikku.


Triigi Filharmoonia

TRIIGI FILHARMOONIA Triigi sadam, Leisi

Triigi Filharmoonia on eksperimentaalne teatri- ja kontserdilava Saaremaal Triigi külas.

 

 

VEEL JAZZKONTSERTE:

• Jazzkaarega saab veeta pea terve aasta, kuulates parimat kohalikku ja välismaist jazzmuusikat. Vaata rohkem siit.
• Tallinna Filharmoonia Taff Clubi programmiga on võimalik tutvuda siin.
• Esmaspäevaõhtune Jazziklubi ühes Tallinna kõrgematest tornidest. Tutvu programmiga siin.
• NUKUs toimuvate kontsertidega saad kursis olla siin.

[addtoany buttons=”facebook,email”]