EESTI JAZZLIIT

Kontserdipaigad


Buena Vista Sofa Club

BUENA VISTA SOFA CLUBTartu 61, Rakvere

Buena Vista Sofa Clubis kohtuvad loodud ja loomata looming. Aeg-ajalt toovad klubi eestvedajad teieni võimaluse tunnetada lihvimata emotsiooni, nautida kauneid kunste, suhelda vahetus õhkkonnas. Kord kuus pakutakse koostöös Eesti Jazzliiduga parimatest parimaid jazzmuusika elamusi.


Endla Jazzklubi

ENDLA JAZZKLUBIKeskväljak 1, Pärnu

Endla jazzklubi alustas Endla Teatrikohvikus tegutsemist 2006. aasta sügisel. Jazzklubi sünnipäevaks võib lugeda 29. septembrit, mil Teatrikohvikus toimus esimene kontserdiõhtu. Nüüdseks toimuvad Endla jazzklubis kontserdid regulaarselt üle nädala reedeti.


Erinevate Tubade Klubi

ERINEVATE TUBADE KLUBIKastani 42, Tartu

Erinevate Tubade Klubi ruumid ja atmosfäär pakuvad midagi neile, kes otsivad teistsuguseid kogemusi. Aparaaditehases paiknev klubi pakub mugavat olemist, pehmeid susse ja väga erinäolisi sündmusi hommikudiskost kuni Apareivini. Koos Eesti Jazzliiduga alustas Aparaadijazz ETK ruumides 2018. aasta sügisel.


Fotografiska

FOTOGRAFISKATelliskivi 60a/8, Tallinn

Fotografiska on Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus. See on kohtumispaik, kus saavad kokku kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Fotografiska Tallinna kontseptsioon hõlmab näituste ja ürituste ala, kohvikut, restorani ning fotokunsti- ja kingipoodi. Alates 2019. aasta sügisest toimuvad Fotografiskas koostöös Eesti Jazzliiduga jazzikontserdid.


Haapsalu Jazziklubi

HAAPSALU JAZZIKLUBIPosti 3, Haapsalu

Haapsalu Kultuurikeskuse põhiülesanne on korraldada kohalikku kultuurielu igapäevasest huvitegevusest suurte üle-eestiliste festivalideni. Kultuurikeskuse tegevus ulatub maja seinte vahelt kaugemale, suur osa linna vabaõhuüritustest, sealhulgas Valge Daami aeg, on kultuurikeskuse korraldada. Igal hooajal korraldab Haapsalu Kultuurikeskuses asuv aastatepikkuse kogemusega jazzklubi jazzikontserte koostöös Eesti Jazzliiduga.


Jazzklubi Walk

JAZZCLUB WALKJ.Kuperjanovi 63, Valga

MTÜ Jazzclub WALK alustas tegevust 2014. aasta septembris. Jazzclub WALK peamine tegevusala on jazzmuusika väärtustamine ja propageerimine avalike jazzkontsertite korraldamise kaudu, seehulgas noortele suunatud tegevustega: koolitused, workshopid, tudengibändide esinemised.
Jazzclub WALK koostööpartneriteks on Eesti Jazzliit ja Hotell Metsis, kus toimub suurem osa korraldatud jazzkontsertidest, tihedalt tehakse koostööd ka Valga Muusikakooli ning Valga Kultuuri- ja Huvialakeskusega.


Jazz Time Club

JAZZ TIME CLUBKesk 24, Sillamäe

Aastast 2013 Sillamäe Kultuurikeskuses tegutsev Jazz Time Club (endine Voffka Club) pakub kohalikule publikule võimaluse nautida Eesti ja välismaa tippude hulka kuuluvaid jazzmuusika artiste.
JazzTime. Igaühel oma džäss.


Philly Joe’s Jazziklubi

PHILLY JOE’s JAZZIKLUBIVabaduse väljak 10, Tallinn

Philly Joe’s jazziklubi loodi 2014. aasta jaanuaris eesmärgiga tuua muusikud ja kuulajad kokku jazzmuusikale päriselt sobivas keskkonnas. Aastal 2016 premeeriti Philly Joe’s jazziklubi jazziedendaja tiitliga. Eesti Jazzliidu kontserdid toimuvad Philly Joe’s jazziklubis reedeti, kolm korda kuus.


Rüki galerii

RÜKI GALERIITartu 7c, Viljandi

Rüki galerii on kaasaegse kunsti näituse- ja müügigalerii Viljandi vanalinnas ning erinevate kultuurisündmuste toimumispaik. Kord kuus leiavad Rüki galeriis aset koostöös Eesti Jazzliiduga korraldatavad kontserdid, kus kunst kohtub hea jazzmuusikaga!


Kena Elu Keskus

SAARE KEKRingtee 15, Kuressaare

Saare KEK ehk Kena Elu Keskus on uus elamuskeskus, kus astuvad üks kord kuus üles Eesti parimad jazzmuusikud.


BAAS

KULTUURIKLUBI BAASTallinna maantee 5, Rapla

Kultuuriklubi BAAS on Raplas asuv loomekeskus, mis loodi kunagise bussibaasi asemele. Loomeruumides toimuvad teatrietendused, kontserdid, vestlusõhtud, kontorikohvikud, loodusfilmiõhtud ning ka Rapla alternatiivne kultuurifestival SÄRIN. Alates 2020. aastast tegutseb BAASis ka jazziklubi.


Türi Jazziklubi

TÜRI KULTUURIKESKUSHariduse 1, Türi

Türi on saanud Eesti kultuurikorraldajate ja muusikute meelispaigaks, kuhu on alati hea tulla. Siin on võimalik teostada oma mõtted ja ideed, realiseerida suuri ja väikseid kultuurseid unistusi – selleks kõigeks on loodud parimad võimalikud tingimused. Siin toimuvad teatrietendused, kontserdid, näitused, ametlikud koosviibimised ja peod, kultuurikeskuse oma kollektiivide esinemised ja sündmused. Alates 2019. aasta sügisest toimuvad koostöös Eesti Jazzliiduga Türi kultuurikeskuses ka jazzikontserdid.


Võru Jazziklubi / Stedingu kohvik. Foto autor: Maria Aia

VÕRU JAZZIKLUBIFr. R. Kreutzwaldi 15, Võru

Võru jazziklubi ootab kord kuus muusikasõpru klubi koju Stendingu kohvikusse, et veeta mõnusas atmosfääris meeleolukas õhtu elava jazzmuusika saatel. Võru jazziklubi saab 2019. aasta detsembris 5-aastaseks.

 

VEEL JAZZKONTSERTE:

• Jazzkaarega saab veeta pea terve aasta, kuulates parimat kohalikku ja välismaist jazzmuusikat. Vaata rohkem siit.
• Tallinna Filharmoonia Taff Clubi programmiga on võimalik tutvuda siin.
• Esmaspäevaõhtune Jazziklubi ühes Tallinna kõrgematest tornidest. Tutvu programmiga siin.
• NUKUs toimuvate kontsertidega saad kursis olla siin.