EESTI JAZZLIIT

Reedel kõlab NO Jazziklubis maailmakuulsa iiri laulja Roisin Murphy muusika

Maailmakuulus Iirimaa laulja, laulukirjutaja ja muusikaprodutsent Rosin Murphy külastas Tallinna sel suvel andes Sweet Spot festivalil sütitava ja vaatemängulise kontsert-show. Tema muusikat nii Moloko aegadest kui ka soolokarjäärist saab nautida Reelika Raniku ja tema bändi esituses reedel, 1. veebruaril 21:00 NO Jazziklubis ja neljapäeval, 7. veebruaril 20:00 Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Reelika Ranik on laulja ja lauluõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-osakonna laulu erialal, täiendanud end Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias ning sama eriala pedagoogilisel suunal omandanud ka magistrikraadi. Lauljana on ta osalenud erinevates jazz-, improvisatoorse- ja elektroonilise muusika projektides. Koos Reelikaga on laval Keio Vutt saksofonidel, Kusti Lemba kitarril, Siim Avango basskitarril ja Caspar Salo löökpillidel.

Róisín Marie Murphy on Iirimaa laulja, laulukirjutaja ja muusikaprodutsent, kes sai kuulsaks 1990. aastate keskel tegutsema hakanud elektroonilise duo Moloko lauljana. 2005. aastast alustas muusik soolokarjääri, andes välja albumi “Ruby Blue”. Tema muusikat iseloomustavad stiilid nagu pop, nu-jazz, electro, dance pop, experimental pop.

Vaata lisainfot: https://www.jazz.ee/live-jazz/