EESTI JAZZLIIT

Live-video „Sirelid“ avaldamine | Mingo Rajandi Quintet

„Igatsus on tunne, mis meid kõiki ühendab, sest vaevalt eksisteerib inimesi, kes poleks midagi kaotanud. Hirm tundmatu ja muutuva ees ning soov möödunut idealiseerida on samuti midagi üldinimlikku, ometi on elu ainus tähendus peidus lakkamatus liikumises.“

– Mingo Rajandi

VIDEO: https://youtu.be/j5VEO7E4ZTE
Spotify: https://open.spotify.com/track/7MzO3PYZuP4ofLNLcJ4A4e?si=tVA3iHJZRnWGwb3edMpvIw

– Jan Kaus (teksti autor) loost „Sirelid“:

„Ilu on minu jaoks seotud kaduvusega, hetkede mööduvuse ja kordumatusega. Miski, mis jääb alles ainult möödununa, võib just seetõttu muutuda ilusaks. Võimega mäletada kaasneb sageli igatsus, aega tühistada püüdev illusioon, mis on samas oma püüdluse illusoorsusest teadlik.“

Lugu on salvestatud 2020. aasta augustis Philly Joe’s jazzklubis albumi “To Be!” esitluskontserdil. Album “To Be!” oli sel aastal nomineeritud parima jazzalbumi kategoorias Eesti Muusikaauhindadel.

Video on salvestanud ja monteerinud Meelis Mikker ja Hans Ulman. Heli salvestas Liisa Tali ning miksis Peeter Salmela. Samal kontserdil salvestatud lugu “Lightly” näeb YouTube ja kuuleb Spotify lingil.

Mingo Rajandi Quinteti koosseisus on Liisi Koikson (vokaal), Ahto Abner (trummid), Joel Remmel (klaver), Marek Talts (kitarr) ja Mingo Rajandi (kontrabass). Mingo Rajandi on Aasta 2020 jazzhelilooja ning pälvinud teatriauhinna parima originaalmuusika eest Draamateatri lavastusele „Kontrabass“.

Facebook https://www.facebook.com/mingorajandiquintet/

Instagram https://instagram.com/mingo_rajandi_quintet

YouTube https://youtube.com/channel/UCJz8_nAnrXnZ96muFnD4AoQ

Spotify https://open.spotify.com/artist/0oXkpVKJIwO3l30hjq8p2b?si=deLSOsqmRPu88Xq4YNJrQQ

Foto: Rene Jakobson

Merylin Poks
+372 58136939

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]