EESTI JAZZLIIT

Laura & W (Villu Veski) esitlevad enda kauaoodatud albumit “Crazy Enough” Eestis, Ameerikas & Leedus

Sel nädalal ilmub poelettidele Laura & W album ”Crazy Enough”, mis on mikstuur jazzist, popist, technost ja vabaimprovisatsioonist.

Plaati esitletakse festivalidel Jazzkaar ja Kaunas Jazz, samuti Londonis ja Miamis ning Riias. 

Koostöös Rahva Raamatuga antakse välja ka vinüül ning võetakse ette tuur üle Eesti projekti Jazz Loeb raames. 

Koosseis sündis 2016. aasta kevadel ideest astuda koos üles Juu Jääb festivalil ja ajendiks sai tõik, et vaatamata ühistele muusikalistele huvidele ei ole Laura ja Villu kunagi varem koostööd teinud.

Duo tantsulise programmi stiilipiirid jooksevad diskost jazziliku elektroonikani. Mänguline ja julgelt eksperimenteeriv tandem ei karda maitsepiire degusteerida. Improvisatsioonidest sündivad rännakud haaravad nii jahedamaid moevälju kui ka tuliseid tantsubiite. Albumi looming on mõlema muusiku sulest, millele lisandub Jaapani DJ Jazztroniku pala ”King of Dance”.

Plaadiesitlused aprillis:

21. aprill kell 00.30 @ Jazzkaar (Punane Maja) 

27. aprill kell 20.00 @ Kaunas Jazz (S. Daukanto Str vabaõhu lava)

Uus album on füüsilisel kujul saadaval kõikides hästivarustatud poodides üle Eesti. Lisaks on album digitaalselt müügil iTunesis, Spotify’s, Google Play’s, jne.

”Wga koos musitseerimine on ääretult põnev ja paneb mul endal silme ees filmistseenid jooksma. Me rändame maffiahõngulisest Sitsiiliast kargesse Norra mägikülla ja sealt vabrikusuitsusest Londoni äärelinnast Tallinna Vaba Lavale. Mulle eriliselt meeldib see, et me oleme hirmuvabalt mängulised ja iga kord viib muusika uude kohta. No plans!’’

Laura 
 
Ole kursis nende tegemistega: 
Laura
W