EESTI JAZZLIIT

JT Conception avaldas uue singli “Rush Hour” koos videoga

Pressifoto, autor Kaupo Kikkas

10-liikmeline gruuviorkester JT Conception avaldas uue loo “Rush Hour”, mille autoriks bändi eestvedaja bassist ja helilooja Janno Trump.

“See lugu valmis tegelikult juba eelmise aasta kevadel, nimelt kirjutasin selle vahetult pärast reisi New Yorki. Proovisin muusikasse edasi kanda seda emotsiooni, mida see linn minus tekitas – kiirus, peadpööritav elutempo ja katkematu tipptund, kuid selle kõige kõrvalt on siiski võimalik leida ka üürike hetk, et vaikust nautida,” räägib muusika autor Janno Trump.

Antud loo, nagu ka JT Conceptioni debüütalbumi, salvestas Otto-Karl Vendt ning master usaldati Henkka Niemistöle, kes on koostööd teinud artistidega nagu näiteks Ed Sheeran (UK), Skepta (UK), Janna (FI), 5MIINUST, Liis Lemsalu jpt.
JT Conception on seni välja andnud kaks albumit “One” (2016) ja “Wait for it” (2017). Uuele singlile valmis ka video, mis on filmitud Berliinis.
Looga “Rush Hour” kutsutakse kõiki gruuvi-, jazzi- ja funkisõpru 10. novembril toimuvale kontserdile Kinomajas, kus koos JT Conceptioniga astub lavale ka New Wind Jazz Orchestra.

Vaata ja kuula:
Singel “Rush Hour” Youtube’s
Pressifoto, autor Kaupo Kikkas

Lisainfo:
Maris Aljaste
maris.aljaste@gmail.com
+371 5660 1929

 

[addtoany buttons=”facebook,email”]