EESTI JAZZLIIT

Jazzliidu turundus- ja kommunikatsioonijuhina alustab tööd Loreta Sindi

Ilusat uut jazzi-aastat! Uus aasta toob endaga sümboolselt kaasa ka muutused – Jazzliidu turundust ja kommunikatsiooni hakkab juhtima Viljandi juurtega Loreta Sindi.

Loreta ise ütleb enda kohta nii:

Mina olen Loreta ja olen pärit maalilisest väikelinnast Viljandist. Kuni täisealiseks saamiseni õppisin muusikakoolis viiulit, hästi palju huvitavaid esinemiskogemusi tõi sümfooniaorkestrisse kuulumine, kus mängisin teist viiulit ning gümnaasiumiajal tegelesin ka soololauluga, Aare Külama juhendamisel. Kõik minu muusikalised katsetused jäidki pigem Viljandi-aegadesse, ülikooliteed jätkasin Tallinnas ja nii pistsingi taskusse Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste bakalaureuse diplomi. Olen töötanud turundusassistendina Iris Janvier moemajas, loonud sisu sellistele kodumaistele ettevõtetele nagu La Muu ja Mesikäpp ning olnud osa Tallinn Music Weeki ja Station Narva digiturundustiimist. Kusjuures suur osa minu ajast läheb ka sel aastal TMW alla!

Viimastel aastatel on minu südame võitnud ka jooga, isegi nii palju, et mind võib kohata kord nädalas Aurora joogastuudios tundi andmast! Mulle hullult meeldib ka reisida – eelmisel aastal olin pikemalt ära Sri Lanka saarel ja elanud olen ka Austrias. Lisaks on mul kodus üks must siledakarvaline retriiver Tobias, kellega ma oma kõik vaba aja veedan!