EESTI JAZZLIIT

Programm

Jaanuar

4. jaanuar Šampanjabaar ja resto KORK Ingrid Rabi ja Marcus Tuul Piletid Lisainfo
5. jaanuar Põlva Jazziklubi Ingrid Rabi ja Marcus Tuul Piletid Lisainfo
12. jaanuar Endla Jazziklubi Sofia Rubina ja Kristen Kütner Piletid Lisainfo

Veebruar

1. veebruar Paide muusika- ja teatrimaja The New Baltic Jazz Trio Piletid Lisainfo
2. veebruar Philly Joe’s Tallinn The New Baltic Jazz Trio Piletid Lisainfo
9. veebruar Philly Joe’s Tallinn Kadi Vija Key Project (EST-FIN) Piletid Lisainfo
9. veebruar Rapla Jazziklubi Sofia Rubina ja Kristen Kütner Lisainfo
9. veebruar Endla Jazziklubi Anemoon Lisainfo
16. veebruar Põlva Jazziklubi Kaisa Ling Thing Piletid Lisainfo
17. veebruar Jazz Time Club Kaisa Ling Thing Lisainfo
23. veebruar Endla Jazziklubi Nikita Korzoun Quartet (EST-FIN) Lisainfo

Märts

5. – 9. märts Üle Eesti TUJA 2024 Lisainfo Piletid
8. märts Põlva Jazziklubi Flow Rea
9. märts Võru Kannel Nikita Korzoun Quartet (EST-FIN)
9. märts Haapsalu Jazziklubi Maria Faust
12. märts Paide Muusika- ja Teatrimaja Maria Faust
15. märts Philly Joe’s Tallinn Flow Rea
15. märts Rapla Jazziklubi Kaisa Kuslapuu trio
16. märts Šampanjabaar ja resto KORK Flow Rea
21. märts Türi Jazziklubi Sofia Rubina “I am Soul”
22. märts Philly Joe’s Tallinn Sofia Rubina “I am Soul”
23. märts Saare KEK Sofia Rubina “I am Soul”

Aprill

6. aprill Fotografiska TMW 2024: Jazzilava / Jazz Stage Piletid Lisainfo
11. aprill Türi Kultuurikeskus J. J. Johnson 100
12. aprill Philly Joe’s Tallinn Kaisa Kuslapuu trio
18. aprill Philly Joe’s Tallinn Ivi Rausi trio Piletid Lisainfo
19. aprill Philly Joe’s Tallinn Tanel Ruben/Ara Yaralyan/Rain Rämmal
19. aprill Rapla Jazziklubi 12 hobust ja neiu ujuvalt saarelt
20. aprill Šampanjabaar ja resto KORK Tanel Ruben/Ara Yaralyan/Rain Rämmal
26. aprill Paide Muusika- ja Teatrimaja Kaisa Ling Thing

Mai

3. mai Põlva Jazziklubi Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar
3. mai Võru Kannel J. J. Johnson 100 Piletid Lisainfo
4. mai Philly Joe’s Tallinn J. J. Johnson 100 Piletid Lisainfo
9. mai Võru Kannel Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar
10. mai Philly Joe’s Tallinn Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar
10. mai Endla Jazziklubi Tanel Ruben/Ara Yaralyan/Rain Rämmal
11. mai Šampanjabaar ja resto KORK Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar
16. mai Türi Jazziklubi Maria Faust
17. mai Philly Joe’s Tallinn Maria Faust
17. mai Rapla Jazziklubi Tanel Ruben/Ara Yaralyan/Rain Rämmal
18. mai Saare KEK Maria Faust
24. mai Endla Jazziklubi Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar

Juuni

1. juuni Saare KEK Sooäär/Talts/Kelp/Laanesaar
7. juuni Põlva Jazziklubi Tanel Ruben/Ara Yaralyan/Rain Rämmal